Rubriky
Aktuality

Zpravodaj

Zpravodaj ochrany přírody a krajiny Jihočeského kraje

 

 

Zpravodaj ochrany přírody a krajiny Jihočeského kraje je nový elektronicky vydávaný občasník, který do roku 2007 vydávala ZO ČSOP Šípek. Ta ale již dále ve vydávání nepokračuje, proto ho naše organizace se souhlasem ÚVR ČSOP v Jihočeském kraji obnovila.Ve Zpravodaji se budou objevovat především příspěvky ZO ČSOP, NNO, obecních úřadů a dalších organizací z oblasti ochrany přírody a krajiny a šetrného turistického ruchu z Jihočeského kraje a jejich obsahem budou zajímavosti z jejich činnosti právě ve vztahu k výše jmenovaným oblastem.

Samotným cílem vydávání Zpravodaje je zlepšení informovanosti nejen nás samotných, ale i veřejnosti o aktualitách v oblasti ochrany přírody a krajiny a šetrném turistickém ruchu v Jihočeském kraji, dále pak zapojení veřejnosti do akcí a programů NNO a celkové posílení spolupráce subjektů z veřejného i neziskového sektoru.

Do Zpravodaje může tedy přispět v podstatě kdokoliv se zajímavým článkem týkajícím se životního prostředí a turistického ruchu v tomto kraji.

ROČNÍK PRVNÍ

podzim – zima 2008


ROČNÍK DRUHÝ

jaro – léto 2009

podzim – zima 2009


ROČNÍK TŘETÍ

jaro – léto 2010

podzim – zima 2010

ROČNÍK ČTVRTÝ
ROČNÍK PÁTÝ

jaro – léto 2012
ROČNÍK ŠESTÝ


ROČNÍK SEDMÝ


podzim – zima 2014

Příspěvky zasílejte na zpravodaj[zavináč]csopsumava.cz

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *