Přijďte pomoci vimperské krajině!

Stejně jako v loňském roce, tak i letos se uskuteční brigáda ZO ČSOP Šumava na pomoc vimperskému okolí a krajině v podobě úklidu černé skládky. Tentokrát se bude uklízet černá skládka ve svahu u vimperské trafostanice za betonárkou u firmy Rohde & Schwarz (viz mapka). Akce proběhne v sobotu 18. dubna 2009 se srazem zájemců na místě v 9.00 hodin. S sebou si přineste dobrou náladu, pracovní oděv, dobré boty a rukavice.

Akce proběhne v rámci kampaně „Ukliďme svět!“ („Clean up the World“) ku příležitosti oslav Dne Země. Je určena pro všechny příchozí, kteří chtějí pomoci s užitečnou a potřebnou věcí.

V loňském roce se v rámci této kampaně podařilo uklidit černou skládku na Brantlově dvoře a u blízké památné lípy, kdy se odstranilo na 300 kg směsného odpadu a 75 kg se podařilo vytřídit.

Prosíme zároveň všechny ty, jenž jsou rozhodnuti zúčastnit se této akce, zda by nás mohli pro lepší přípravu kontaktovat mailem (info[zavináč]csopsumava.cz) či telefonicky (777 812 835) a potvrdit svou účast. Děkujeme.
 
 

převzato z www.mapy.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *