ZO ČSOP Šumava si Vás dovoluje informovat o změně svých otevíracích hodin v Šumavském ekocentru a ekoporadně od 1. března 2016, a to na středu od 08.00 do 12.00 hodin a čtvrtek od 13.00 do 17.00 hodin. Jsme připraveni bezúplatně zodpovídat otázky z oblasti životního prostředí. Znamená to, že se na nás můžete obracet s dotazy týkajícími se ochrany přírody a krajiny ve vztahu k regionu Vimperska (tedy i oblasti NP a CHKO Šumava), druhové ochrany rostlin a živočichů (vč. problematiky invazních druhů), životního prostředí nebo ekologického zemědělství či trvale udržitelného způsobu hospodaření.
Naší ekoporadnu můžete navštívit osobně v ulici 1. máje 144 ve Vimperku, na dotaz se lze dotázat na e-mailové adrese poradna@csopsumava.cz, na telefonním čísle 777 812 835 nebo nám můžete zaslat svůj dotaz prostřednictvím on-line formuláře uvedeného na webových stránkách www.csopsumava.cz.
V ekoporadně jsou k dispozici také různé tiskové a propagační materiály, nabízíme k prodeji přírodovědné publikace a výrobky sloužící k praktické ochraně přírody.

Ekoporadna

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *