Hledáme nové členy

Hledáme nové kolegy. Přidejte se k nám.
Naše organizace má nyní 15 členů, další z Vás už s námi dlouhodobě spolupracuje. Proto Vás oslovujeme a nebojte se nás kontaktovat a stát se členy.

 

Členstvím v naší organizaci se k ničemu nezavazujete, spíše tím vyjadřujete to, že podporujete organizaci, která je aktivní v ochraně přírody a krajiny a má za sebou viditelné výsledky ve své činnosti. A proč nové členy potřebujeme? Jsme občanské sdružení a množstvím členů dokládáme veřejnosti, státním orgánům a jiným institucím, že nejsme účelově založeni jen kvůli nějaké kauze, ale že máme smysluplné poslání a cíle, které naplňujeme. Navíc nám Vaše členství pomáhá při různých projektových záměrech, kde získáváme prostředky na ochranu přírody.  A s novými kolegy přicházejí i nové nápady! Nová iniciativa bude velmi vítána. Jako členi budete dostávat časopis Krása našeho domova, budete mít možnost zařídit si tzv. Zelenou kartu, která Vám umožní levnější vstupy do vybraných objektů např. zoologické zahrady, muzea, galerie atd.

 

Pokud máte zájem a přemýšlíte o členství v naší organizaci, neváhejte a napište na info@csopsumava.cz, nebo zavolejte či pošlete sms Jakubovi Hromasovi 777812815, nebo napište na naší facebook stránku http://www.facebook.com/pages/ZO-CSOP-Sumava/107521249311742 .


obrazek

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *